Mobil Honda
Cumhuriyet Bulvarı No:251 (DSİ Karşısı) ESKİŞEHİR
Foto Galeri Soru Sor Kampanyalar İletişim
Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Kalite Ulaşım
0 (222) 237 52 10

Oto Kaporta

▪ Tüm sigorta firmalarından gelen kasko ve trafik hasar işlemleri firmamız tarafından takip edilmektedir. Yapmanız gerekenler kısaca;

▪ Onaylı Kaza Raporu (Orjinal)
▪ Sigorta Poliçesi (Fotokopi)
▪ Kaza Anında Aracı Kullanan Kişiye Ait Ehliyet (Fotokopi)
▪ Ruhsat (Fotokopi)
▪ Hasar Bedelinin Firmamız Tarafından Alınabileceğini Belirten Bir Vekaletname (Noter Onaylı)

Yukarıdaki belgeleri tamamladıktan sonra yapmanız gereken tek işlem aracınızı tamir atölyemize getirmek veya almamız için bize haber vermeniz.Servisimiz sigorta şirketiyle temasa geçip işleme başlayacaktır. Bu işlemi takiben sigorta şirketi hasarın tespiti için bir eksper görevlendirecektir. Görevlendirilen eksper, aracın ve belgelerin durumunu inceleyip hasar için (yedek parça, malzeme, işçilik vb) bir bedel biçecektir. Bu aşamadan sonra aracınızın onarım işlemleri başlatılır.

İşlemlerin bitimi ile birlikte araç sahibine servisimiz tarafından haber verilir.Siz günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam ederken, servisimiz eksper raporunun  tamamlanması, sigorta şirketi tarafından hasar dosyasının incelenmesi-onaylanması gibi bürokratik işlemleri sizin yerinize takip etmeye devam eder.

Sigorta işlemlerinin sonuçlanmasını takiben söz konusu hasar için vermiş olduğunuz vekaletname ile sizin yapmanız gerken ödeme sizin adınıza sigorta şirketinden alınır.

Oto KaportaAnasayfa Hakkımızda Kampanyalar Kalite Politikamız Gerekli Bİlgiler Hizmetlerimiz Soru Sor İletişim
 
online ziyaretçi: 2
Toplam: 212.354